Kontakt   I  Site Map   I  English  
 
Strona główna >

Firma

 

Firma M.J. Maillis działa na rynku polskim od roku 1997. W 2000 roku zakupiła wiodącego producenta folii stretch i toreb reklamowych w Polsce - firmę Marflex. Od tego czasu Grupa zainwestowała w rozbudowę i udoskonalenie parku maszynowego polskiej firmy, tworząc jeden z najnowocześniejszych i największych zakładów w Europie, z mocą produkcyjną 2 600 ton miesięcznie.
Marflex – M.J. Maillis Poland Sp z o.o. z siedzibą w Karczewie produkuje i dostarcza na rynek europejski wysokiej jakości folię stretch typu cast. Technologia wylewania (cast) zapewnia doskonałe właściwości mechaniczne folii, której wielowarstwowa struktura pozwala na uzyskanie odpowiednich parametrów takich jak: przyczepność, kolor, odporność na promieniowanie UV. Dzięki takiej budowie możliwe jest także zabezpieczenie zewnętrznych powierzchni owiniętych palet przed sklejaniem w czasie transportu i przeładunku. Te cechy powodują, że folia trafia do wymagających Klientów, reprezentujących duże, średnie i małe przedsiębiorstwa na międzynarodowym rynku.

W swojej ofercie handlowej firma Marflex – M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. posiada najwyższej jakości maszyny i urządzenia oraz materiały eksploatacyjne wytwarzane przez firmy należące do koncernu. Są to:

    · owijarki do palet,
    · wiązarki do taśm PP i PET,
    · zaklejarki do kartonów,
    · urządzenia do formowania kartonów,
    · urządzenia do pakowania w folię termokurczliwą,
    · narzędzia do wiązania taśmami stalowymi, PP i PET

oraz

    · folia stretch do pakowania maszynowego i ręcznego,
    · taśmy stalowe do wszystkich typów maszyn,
    · taśmy PP i PET,
    · taśmy PP z nadrukiem,
    · spinki do wszystkich rodzajów taśm,
    · taśmy samoprzylepne z nadrukiem i bez,
    · kątowniki kartonowe,
    · narożniki